Water world

Atvērtas sarunas par pamestām skolām, pilsētiņām un citiem civiliem objektiem.

Water world

Postby Posts » 18 Sep 2017, 20:44

3 cilvēki brauc uz objektu. 2 no tiem augstas ekspektācijas, bet arī neziņa par to, ko un cik objekts patiesībā varētu solīt. Trešais objektu apmeklējis vairākkārt tā pastāvēšanas laikā jaunībā un bērnībā, gremdējas nostalģiskās atmiņās par gremdēšanos siltos ūdeņos, plūstošos ūdeņos. Jāatzīst, ka vai nu maldīgi uztvērām stāstīto, vai arī informācija tika pieticīgi pasniegta, bet bijām gaidījuši mazāku skaitu un izmēru telpu un skatāmā materiāla.
Pirmā apstāšanās vieta - lielais baseins. "Lielais baseins" gluži nekonkurē ar citiem redzētiem publiskajiem baseiniem, kaut vai pēdējo - Pripetē redzēto, bet nagi niez jebkurā gadījumā izstiept statīva kājas, uzmontēt te Zenītu, te digitālo fotoaparātu un iemūžināt telpas dažādās logu nokrāsas, flīzīšu atspīdumus, perspektīvi telpas grīdai izgrieztajam taisnstūrparalēlskaldnim un griestu ribojumam. Un šajā brīdī atklājas, ka statīvs ir man vienīgajam uz mums trim. Šēring is kēring. Disfigurators aizpeld uz citām telpām, es pamīšus ar Annu safočējam telpu no dažādiem rakursiem, piestrādāju par starmeti un morālo atbalstu.
ImageEmpty pool
ImageImagePoolside
Ap šo brīdi skaidrs, ka nebūs aršana - vai nu nenormāli bremzēsim, līdz tiksim cauri visām telpām, laižot uz apli cilvēka labāko trīskājaino draugu, vai arī jādomā, kā to brālīgi sadalīt, lai katram prieciņš tiek bez steigas un uz pirkstiem skatīšanās. Izdomājam, ka viens ar statīvu ies tumsā, kamēr pārējie divi fotografēs telpas ar pietiekamu dabīgo apgaismojumu.
Tā es attapos viens pirtī. Tā, savukārt, izmērā pārspēj citas līdz šim redzētās un piedzīvotās, slejas manā priekšā kā neliela auditorija. Ļoti viegli vizualizējās roņi un valzirgi guļam un sēžam uz lāviņām, kasam vēderus, skurinot ūsas un izdvešam kādu resnumam atbilstošu neartikulētu skaņu, kas, iespējams, cēlusies no pārmērīgi patērētās etilspirtu saturošās dziras, kuras lietošanu neiesaka pirts izmantošanas noteikumu plakāts citā telpā. Tepat arī minibaseiniņš, kas pilns būdams dzesēja sakarsēto gaļu un reibināja tik pat labi kā dzira.
ImageSauna
ImageSauna pool

Man jāsāk socializēties. Turpinājums būs būt.
User avatar
Posts
 
Posts: 1366
Joined: 20 Aug 2010, 19:32
Location: Aiz aizlīmētiem logiem

Re: Water world

Postby Disfigurator » 19 Sep 2017, 01:07

Zefīra baseins :D
User avatar
Disfigurator
Site Admin
 
Posts: 3278
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Website: https://www.flickr.com/photos/ivo_stunga/
Location: Rīga

Re: Water world

Postby Buks » 19 Sep 2017, 12:46

Ak mans božeņka. Riņķa baseins arī ir pieejāms ?
User avatar
Buks
 
Posts: 111
Joined: 27 Dec 2015, 23:54
Website: http://pamesta.lv

Re: Water world

Postby Disfigurator » 19 Sep 2017, 13:09

Posts šodien pabeigšot ierakstu un jā - attiecīgi es vakarpusē vai rītvakar pievienošu savus filmiņas attīstīšanas eksperimentus ar savdabīgiem vizuāliem defektiem : ) Skenēšanas procesā.

Pieejams mums bija viss, jo legālais bradājums. Apaļais baseins, slidkalniņi, bārs, ģērbtuves, kases, veikals, pirtis, virtuve, bārs... Lielā truba gan demontēta.

Attiecīgi Annu vēl solas papildināt ierakstu ar savām fočenēm un kādu vārdu - objektā bijusi ne reizi vien tā darbības ziedu laikos, līdz ar ko viņai bija patīkams nostalģijas trips : )


Gaidam!
User avatar
Disfigurator
Site Admin
 
Posts: 3278
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Website: https://www.flickr.com/photos/ivo_stunga/
Location: Rīga

Re: Water world

Postby Posts » 19 Sep 2017, 15:04

Turpinot.
Pēc pirts ar aizkrautu gaiteni sākas iestādījuma aizkulises. Virtuve gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Sarūsējusi Floss Boss mašīnīte bārbijiski rozīgā krāsā, dīvāniņš, kur atgulties, ja pagājušajā vakarā pārāk daudz iemests un nespēj turēt darba slogu vai kā citādi jūties pelnījis horizontālu novietojumu. Lielizmēra foto ar bērniem, kas laimīgi šļūc lejā pa slidkalniņu, pirts lietošanas noteikumi, kastēs sakrautas nododamās pudeles, saimnieciskais inventārs - lieks tualetes papīrs un kāds rezerves pods, lieka spuldzes un čeku ripuļi, telpu kopjamais un sevi uzpucējamais stuffs. Mazliet nekārtīgi, bet viss pa plauktiņiem. Virtuvē arī vajadzētu veikt tikai vispārēju tīrīšanu un būtu pilnībā piemērota aktīvām virtuves sarunām. Nu, un arī ēst gatavošanai.
Pirmā publiskā telpa - zivis. Zivis visur. Patīkami izceļās telpā ar tumšu grīdas segumu un griestu krāsojumu. Bet saprotu, ka biedriem niez vēnas un ar divām bildēm no telpas pagaidām pietiks - neiedziļinoties sīkumos. Saprotu arī, ka savā stilā lēni pārvietojoties, pētot un kadrējot varētu šeit pavadīt viens visu dienu.
Nākamā telpa pārsteidz ar hostage situation, Ziemassvētku vecītis paņemts uz grauda. Būtu forša bērnu atrakcija šaut ar kaut ko ne pārāk destruktīvu no LIELGABALA pa putu polistirola vecīti.
Piedur vietējā bāra nosaukums un kases būdiņa ar daudzo ģērbtuvju atslēgu dēlīšiem abās kasiera pusēs. Nemierīga kasiera/-res (prasās pēc kārtīgas postpadomju kasieres tēla) kāja iemīdījusi savā podestiņā dilumu. Pacietībai jābūt tikt galā ar bērniem to nepacietības augstākajā punktā - kad gribās paķert atslēgu, skriet uz ģērbtuvēm, fiksi pārģērbties un lekt iekšā baseinā. Tik daudz etapu, kuros kratīt pirkstu. Un nav vainīgs ne bērns, ne uzraugs, bet organizētība un telpu iekārtojuma princips. Ģērbtuvēs sastapu līdzgājējus. Protams, ka viņi izvēlējās izsperties tieši pa tām durvīm, no sazin cik iespējamajām alternatīvām (šķiet, ka 6 vai 7), kuras fotografēju piebāzis aparātu un trijkāji pie pašām durvīm. Citādi ģērbtuves kā ģērbtuves - nelieli skapīši, koka beņķīši, reta odziņa - kāds atstāts apģērba gabals, galoša vai krūšturis. Šajā punktā nodevu viņiem statīvu un devos pretīm gaismai tuneļa galā, kas ieveda nākamajā slapjo prieku zālē.
Nav daudz, ko teikt, lielāki un mazāki slidkalniņi, cirkulārs baseins pa zāles perimetru, tam kā piedēkļi džakuzi un čillzoni. Bildes stāstīs labāk.
ImageOcean floor
ImageThe big slide
ImageImageImageImageImage
Zāles centrā kopīgā pirts un virs tās - otrajā stāvā lādzīga paskata bārs (vieta, kuru būtu gribējies safotografēt kārtīgi) ar ļenganu griestu ventilatoru un masīvu up-right centrālo metāla kolonnu. Un vēl vienu stāvu augstāk jau neliela telpiņa ar demontētu lielās caurules sākumu un skaistu skatu visapkārt pa lielajiem logiem.
ImageThroat of the big pipe
Image

Beidzot dienu šķita, ka, sasodīts, vēl tak varētu fočēt un fočēt, bet gandarījums par savākto esenci jebkurā gadījumā. Biedri vēl uzņēma video, kā šļūc kopā no lielā slidkalniņā un zudām prom. Lūk tā.
ImageRelaxation
User avatar
Posts
 
Posts: 1366
Joined: 20 Aug 2010, 19:32
Location: Aiz aizlīmētiem logiem

Re: Water world

Postby telefontubbie » 19 Sep 2017, 19:21

Ekselenti! Pēdējroreiz iekšā biju objekta foajē pirms trim gadiem pavisam neilgi pirms slēgšanas(?), tur viss izskatījās tik shady, iestrēdzis tūkstošgades mijas noskaņās. Melnbaltajā versijā pat nez kāpēc nodomāju, ka tas ir cits objekts, pārāk eleganti priekš tā būceņa. Black & white medžiks.
User avatar
telefontubbie
 
Posts: 2363
Joined: 18 Aug 2010, 10:53
Website: http://www.flickr.com/photos/41764909@N04/
Location: Ogre - Rīga

Re: Water world

Postby Disfigurator » 20 Sep 2017, 23:01

Mazliet vēl melnbaltā brīnuma. Kurš apaudzis ar defektīvām efektu sēnēm attīstīšanas eksperimentu gaitā : )

ImageAL: RE: Žurnāls. Kamēr ļaudis mijkrēslī ķer baseinu, aizeju tumsas neceļos. Caur minētajām ģērbtuvēm, virtuvēm, tehniskajām un sūkņu telpām, kurās rodas sajūta - atliek izsekot līdzi žurnāliem, saspiest pareizās podziņas pareizajā settingā, un sanāktu glauna Post-Apo.lv jubileja nākamā! Turklāt - ja jums, geimeri, šis neatgādina Resident Evil un Survival Horror elementus kā tādus - Jūs, mļe - mileniāļi!

ImageAL: SH pods. Turpinot tumsas izziņu un Survival Horror tēmu, nu jau divatā uzejam šo brīnumu - gluži kā SH3sprostota evarģēlība. 4D kino sūdu smaržu paletes avots.


ImageAL: Riņķa baseinā, Elga. Kad biju sveicinājis tumsu, devāmies pētīt gaišo galu, Postam ar statīvu nu postot Tumsas mieru. Baigi sauss. Gribas ieliet pāris desmitu tonnu ūdens...

ImageAL: Slidkalns. Lai gan sauss un nelietojams, ar varu mazliet jau var ko panākt!

ImageAL: Baseina līkums. "Šeit ģeldētu ar velo pa apli!", ar bērnišķu smīnu sejā nosmīkņāju

ImageAL: Slidkalniņš uz leju. Annu minētais "LIELAIS" slidkalniņš. Jo bērnībā mēs visu redzam grandiozāku. Vismaz 666x lielāku.

Image
AL: Slidkalniņa kāpnes. Laiks arī man katalogā iekļaut sieviešveidīgu kājpēdu bildi. Tiesa, URBEX versija, piedodiet.

ImageAL: Slidkalniņš no citas puses. Zemu. Kā bērna acīm, tām mirdzot, rociņai stiepjoties LIELĀ SLIDKALNIŅA virzienā. Bet, ak, jel, piedodiet! Slidkalniņš tikai no 5 līdz 12 gadiem!!!

ImageAL: (ne)vientuļais dīvāns. Kad bradātājam un viņa padirsenim vairs nav tik vientuļi.

ImageAL: Pie bāra letes. With his eyes Shining, "The usual!", said Jack, and ordered Bourbon on rocks from the ghostly bartender.

Image
AL: Kāpnes uz apaļo baseinu. Kad bārā labi malkots, pa vītņkāpnēm var liegi nodricelēt lejā pa šīm kāpnēm - atdzesēties gredzenveida baseinā.

ImageAL: SH2 Veikals. Vai esi nāvei parādā?

ImageAL: SH Ģērbtuves. Kad Silent Hill pavisam galvā sakāpis, tu atceries, ka digiziepja laikos mēdzi spēlēties ar gaismu un kameru. Ar filmu tas bija piemirsts, jo prasīgāka lieta. Bet šeit šis efekts tika izzīsts no atmiņas, lai to pieliktu klāt tieši šai bildei. Spēle tā pati - lukturis, kamera un kadrs. Taču - filmai savs rakstus. Piederīgāks.

ImageAL: Skills in chills. Kad labi nobrists, jāpiesēž.


Post, Annu!
Ieliekat flikrā to slidkalniņu!
User avatar
Disfigurator
Site Admin
 
Posts: 3278
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Website: https://www.flickr.com/photos/ivo_stunga/
Location: Rīga

Re: Water world

Postby Posts » 20 Sep 2017, 23:45

Kādu slidkalniņu?
User avatar
Posts
 
Posts: 1366
Joined: 20 Aug 2010, 19:32
Location: Aiz aizlīmētiem logiem

Re: Water world

Postby Disfigurator » 21 Sep 2017, 00:02

To, kur mēs lejā maucam. Vai tik nebija uz Annu mobilā
User avatar
Disfigurator
Site Admin
 
Posts: 3278
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Website: https://www.flickr.com/photos/ivo_stunga/
Location: Rīga

Re: Water world

Postby Posts » 21 Sep 2017, 13:19

User avatar
Posts
 
Posts: 1366
Joined: 20 Aug 2010, 19:32
Location: Aiz aizlīmētiem logiem


Return to “%s” Civilie objekti

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron