Nav reālākas ceļošanas laikā par šo

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Nav reālākas ceļošanas laikā par šo

Postby Disfigurator » 05 May 2015, 13:36

Reti, kad sanāk aizdomāties un vēl retāk sanāk sajust, ka bradāšana ir ne tikai iespēja brīvdienā uzņemt kvalitatīvus un neikdienišķus diapozitīvus, bet tā ir arī sava veida ceļošana, kurai piešķiru lielāku vērtību par saplānotu grafiku tūristu autobusā uz Pandžabu.

Ģēla Nr. 666.jpg
Uz laiku un vietu, kur lietoja koppapīru, papīra mapes ar uzrakstu “ДЕЛО №”, to caurspīdīgo, šķidro līmi, līmes zīmuļus un PVA. Un piekoda Piena lāsi no metāla kārbas. Un "Lietvedība" bija tiešām lietvedība - mapes ar Ģēla Nr. staipīja apkārt teju ķerrām


Saukļu planēta.jpg
Laikā, kad lietoja pāršķīramos galda kalendārus ar nodalījumiem rakstāmpiederumiem, knopkām vai saspraudēm. Interneta nebija un datoru vietā uz galda stāvēja rakstāmmašīnas un telefoni ar ciparu ripām. ISO vietā bija ГОСТ un mārketinga politikas vietā bija populistiski saukļi un Piecgades plāni.


Banānu Dihlofoss.jpg
Mušas un sevis pašus dolbījām ar Dihlofosu un teju vienīgā zināmā kosmētikas firma bija Dzintars, kas šampūnus mēdza pildīt zobu pastu tūbiņās.


Un viss, kas jādara, lai ceļotu laikā - jātur acis vaļā un jāpārvar kāds žogs. Aiz žoga morālās (retāk arī fiziski nodrošinātās) barjeras atrodama iespēja apmeklēt un fotografēt nez kāpēc vēl 2015. dabā eksistējošu laika nobīdi par vismaz daždesmit gadiem uz Oktobra revolūcijas pusi.

Dzīva vēsture - daudz lietots, bet krietni retāk [url]sajusts[/url] jēdziens. Dzīvāk būtu vien tad, ja bradātāja redzeslokā pēkšņi uzrastos apkopējs nobružāti zilā ķitelī, bruņojies ar švabru un zilbalti emaljēto vai ar vienkāršu cinka spaini un sāktu uzmēzt grīdas, kuras pēc tam ievaskotu ar VICI vasku un klusi dūcošo elektrisko vaskošanas aparātu. Pēc tam apkopēju nomainītu darba brigāde, kura pēc īsas darbu izdales sapulcē ķertos pie darba. Kamēr bradātājs ar izbrīnu tajā visā nolūkotos.
User avatar
Disfigurator
 
Posts: 3357
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Location: Rīga

Re: Nav reālākas ceļošanas laikā par šo

Postby inmno » 13 May 2015, 10:26

Disfigurator wrote:Dzīvāk būtu vien tad, ja bradātāja redzeslokā pēkšņi uzrastos apkopējs nobružāti zilā ķitelī, bruņojies ar švabru un zilbalti emaljēto vai ar vienkāršu cinka spaini un sāktu uzmēzt grīdas, kuras pēc tam ievaskotu ar VICI vasku un klusi dūcošo elektrisko vaskošanas aparātu. Pēc tam apkopēju nomainītu darba brigāde, kura pēc īsas darbu izdales sapulcē ķertos pie darba. Kamēr bradātājs ar izbrīnu tajā visā nolūkotos.


Tam man tev ir tikai viens vārds: fofa. :D
fano par celtnēm, kurās iesakņojusies daba.
User avatar
inmno
 
Posts: 254
Joined: 01 Aug 2013, 14:04
Location: Rīga

Re: Nav reālākas ceļošanas laikā par šo

Postby Disfigurator » 13 May 2015, 10:50

O, jā. [fofa]
User avatar
Disfigurator
 
Posts: 3357
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Location: Rīga


Return to ВЧК - КГБ

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron