Music Room

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Music Room

Postby Disfigurator » 23 Oct 2014, 20:40

Vienatne. Austiņas. Tumsa. Nepazīstama vieta. Pirmais bridums - solo. Nakts. Silent Hill OST, kuru tā arī ilgstoši neizturēju vienā no pirmajiem otrā viļņa solobridumiem, kas sagadījās objektā STASC. Izcilās muzikālās šausmas vienkārši pārsātināja apkārtējo svešo tumsu, un nācās pārtraukt klausīšanos, lai atgūtu komfortu. Bet šodien, 6292. reizi baudot SH produkciju, tā neasociējas ar šo objektu. Šoreiz ne.

Cita lieta ir ar Lustmord. Precīzāk - Lusmord un Robert Rich kopdarbu Stalker. Atminos, ka toreiz biju pierunājis pirmo reizi sabrist ar draugu. Draugam bridiens prasījā pārāk daudz pacietības, bet šim ar pielipa šī asociācija. Porcelāns. Stalker.

Mazāk taustāma ir Forbidden Siren 2 OST asociācija ar Daugavgrīvas cietoksni. OST tāpat ir Dark Ambient un spēlē viena lokācija izteikti atgādina šos fortus (Yamijima Island Fort Ruins.)

Un šodien, lēnā tumšā vakara tempā uz velo klausoties minimālistisko, ļauni pulsējošo Dark Ambient, kas atrodams iekš Quake I OST, burtiski sajutu Jelgavu, Ziemassvētkus un ziemu pašu.
User avatar
Disfigurator
 
Posts: 3357
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Location: Rīga

Re: Music Room

Postby Kristers » 27 Oct 2014, 21:34[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tg_3H/FIII9M[/youtube]
Kristers
 
Posts: 266
Joined: 23 Apr 2014, 16:37


Return to ВЧК - КГБ

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron