Ja Dievs būtu bradātājs...

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Re: Ja Dievs būtu bradātājs...

Postby Katapulta » 16 Jan 2014, 01:39

[domiigs] Es nezinu kam tas bija vajadzīgs vai kāpēc. Manuprāt morālo biredumu var vairāk parādīt nesubjektivizējot un saviem kompleksiem rakstiski nepiesaistot tik abstrakti pasaulīgas tēmas.

Ja pareizi atminos tad tas pats reklamētais "Velns Memnohs" beidzās ar attāli līdzīgu Listeta secinājumu.
Hostis humani generis
Katapulta

Postby Disfigurator » 16 Jan 2014, 02:20

Ko jūs, biedri, tūdaļ sāksiet vēl nopietni uzlūkot acīmredzami nenopietnu 4lpp izklaidi? Jau pavīd tādi abstrakti jēdzieni kā transcendence, garīgums, briedums un morāle?

Fon Zon wrote:Manuprāt morālo biredumu var vairāk parādīt nesubjektivizējot un saviem kompleksiem rakstiski nepiesaistot tik abstrakti pasaulīgas tēmas.

Raksta gabals ne brīdi nav domāts kā nopietns pārdomu materiāls un kaut kāda analīze. Citētais vispār man izskatās izpūsts iz nez kādiem Fon Zona realitātes smēķējumiem/domu lidojumiem, kuriem šajā raksta gabalā i nebija domāts ieskicēties. Rindas rakstīju vieglprātīgi rotaļājoties - ienāca prātā ideja, mazliet pabakstīju, procesā sevi uzjautrināju un tad gāju gulēt.

Kāpēc? Tāpēc, ka elpoju un pa reizei kaut ko uzrakstu. Kad pārstāšu elpot, apsolu vairs nerakstīt.

Atslābinieties(?), fiosofi [fofa]

Ja man būtu bijis nopietns nodoms, bradāšana, kura Jahvem piešūta ar ļoti trausliem un baltiem diegiem, netiktu te iesaistīta un neko jaunu es tāpat neizzīstu - visi pro un contra ir jau Jēzulēna laikos apsmadzeņoti [nunu]
Disfigurator

Postby Katapulta » 16 Jan 2014, 02:28

Nav tik traki. Sākotnēji gan to uztvēru kā vienu no tiem kristīgo/anti-kristīgo kiber huligānu propogandiskajiem rakstiem uz kuriem parasti man patīk atbildēt, bet ja nē, tad nē. : )
Hostis humani generis
Katapulta

Postby Disfigurator » 16 Jan 2014, 02:30

Ja patīk atbildēt, droši. Vienkārši mazliet izbrīnījos uz to, ka biedros tas veicina nopietnāku domu lidojumu. It kā jau patīkami. Bet weird. Bet patīkami interesanti.

Rekomendē iepeistot e-baznica.lv? [lauznis] [problem]
Disfigurator

Postby Katapulta » 16 Jan 2014, 02:38

Tu būtu tuvu sava tēla Kristerizācijai. [problem]
Hostis humani generis
Katapulta

Postby Disfigurator » 16 Jan 2014, 02:40

//No pazemes virszemē izlien slāpēts "lol" :D
Disfigurator

Postby einarr » 16 Jan 2014, 02:47

Vispār jau es savu sakāmo domāju tieši tādā pašā manierē kā tavs teksts, jo "for them lulz" no šī teksta burtiski vai sprāgst laukā :D
einarr

Postby Disfigurator » 16 Jan 2014, 03:13

Mazliet ieskicēju antitēzi: ja bradātājs būtu Dievs [hmm] [AAA]
Disfigurator

Previous

Return to ВЧК - КГБ