Legālās atmazkas

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Legālās atmazkas

Postby LenorAD » 01 Sep 2013, 23:00

Kaut kad aizdomājos, kad ejam legālos bridienos, kādas ir citu biedru-bridēju atrunas, vai top10 sakāmais par iekļuves mērķiem, vai brīžos, kad esam pieķerti iekļūstot, bet ar sarunāšanu teikam tāpat iekšā?
Man pārsvarā atruna ir kāds foto projekts un aktīva LMA apliecības berzēšana sejā :D Nav gan bieži gadījies runāt un atrunāties, bet nav arī bijuši gadījumi, kad tas nenostrādā.

Neturam pūru zem sveces un sveci zem pūra, un dalāmies pieredzē [lauznis]
Jo var!
LenorAD
Grammatik Macht Frei

Re: Legālās atmazkas

Postby Bolverk » 01 Sep 2013, 23:22

Cik nu atmazka, bet ja kāds prasa ejot iekšā teritorijā tad: "Ā, uz [ezeru/tiltu/ielu X/jebkuru citu objektu, kuru nekādi caur teirtoriju sasniegt nevar]. Ak nevar? Atvainojiet!" Un eju prom. Bet ja prasa jau iekšā esot - nu, neko, pastāstu kā ir, aiz ausīm pievilktu atbilstošu konkrētajai situācijai.
Infrasarkanais Kardināls.
Bolverk

Postby svonabaraB » 02 Sep 2013, 00:17

Ā, ēmmm, labdien, es te tikai tāpat, ēmmm, pastaigājos, un... fotogrāfēju.
svonabaraB

Postby telefontubbie » 02 Sep 2013, 01:15

Kādreiz derēja teikt to, ka studēju LU VFF, bet visādi citādi bieži vien vienkārši nostalģiskā tonītī sakot "šī tāda vēsturiska vieta" niknais ōpis vai tante nevar nepiekrist..

Vēl kādas reizes piecas vismaz esmu piemetinājusi, ka objekts saistīts ar geocaching un esmu spēles dalībnieks.

Vispār legāli esmu gājusi un prasījusi daudz, bet mana atmiņa ir tik sasodīti īsa, ka vairs neatceros amizantākos gadījumus.

Bradājot ārzemēs turu gatavībā atmazku "i just want to see the city panorama of ____ " un tas nepavisam nebūtu melots un neliktos jocīgi, domājams.
telefontubbie

Postby Disfigurator » 02 Sep 2013, 08:29

Parasti neko nefantazēju un saku, kā ir - interesē šī vēsturiskā vieta/esmu urbexeris un vēlos pafočēt savai privātajai kolekcijai. Nekaunos arī piedāvāt piķi par iekšātikšanu, ja citādi nesokas, lai gan biežāk apsargi paši piedāvājas pa piecīti pavērt vārtus.
Disfigurator

Postby Jenots » 02 Sep 2013, 20:57

Līdz šim labākais dialogs:
- Jūs uz kurieni?
- Uz pazemi.
- Tas ir kā - uz pazemi?
- Nu tā kā ekskursijā...
Bum.
Jenots

Return to ВЧК - КГБ