Jautājumi romānam "Bradātāji"

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Re: Jautājumi romānam "Bradātāji"

Postby Spam » 22 Apr 2013, 15:43

Uz bradajumi.lv vari neatsaukties - tas ir miris resurss. Labāk mini autorus.
Let`s play Global thermonuclear war.
Spam
Pelēkā kanalizācijas žurka

Postby Walx » 07 May 2013, 22:12

Vai varētu ko vairāk pastāstīt par gadījumu kurš minēts šajā citātā no Rīgas alus apraksta. -
"Droši vien visiem ir zināms gadījums, pēc kura radās teiciens, ka Spams izlienot no ventšahtas paskatās tikai uz vienu pusi?"

Kā arī ļōōōōti gaidu Metro leģendas turpinājumu [rock]
Walx

Postby Spam » 10 May 2013, 15:36

Okidoki... Pēc otrdienas mēģināšu piesēsties un uzrakstīt.
Spam

Postby Walx » 10 May 2013, 22:40

Spam wrote:Okidoki... Pēc otrdienas mēģināšu piesēsties un uzrakstīt.

Būtu baigi, baigi ok, pašlaik man te tāda fāze ka pietrūkst tieši metro leģendas pārbaudes turpinājums/nobeigums, sākumu izmantoju, bet beigas ar prasās. ;)

Nākamnedēļ domājams ka sākšu aktīvi uzdot visādus stulbuis jautājumus [dulls] . Pēcoperācijas rehabilitācijas laiku beidzot esmu sācis izmantot "Bradātāju" labā [rock] un kā izrādās ja ko dara tad kkas arī virzās [alus] .
Walx

Postby Spam » 14 May 2013, 11:47

Kāds objekts tika ieņemts šīs operācijas laikā? :D
Nu re, es stulbus jautājumuis uzdodu jau šodien.
Esmu atkal Rīgā un pamazām ķeršos klāt aprakstam, pa vidam neaizmirstot arī pabradāt.
Spam

Postby Walx » 14 May 2013, 12:35

Spam wrote:Kāds objekts tika ieņemts šīs operācijas laikā? :D

Ārsts uzlika man cenzūru (pilno narkozi) un kopā ar kolēģiem pabradājās pa manu degunu, rezultātā izdemolējot no šī ojekta starpsienas šķībo daļu kura bija sākusi sagādāt problēmas. Dziedēšanās pēc operācijas ievelkas un paralēli slinkošanai un citiem darbiem savs laiks tiek veltīts arī "Bradātājiem"

Ar nepacietību gaidu metro leģendas turpinājumu/nobeigumu.
Walx

Postby Walx » 14 May 2013, 21:45

Disfigurator wrote:Galvenais jau ir atsaukties uz autoru. Un zināšanai - savus UE rakstus fļukinu iekš http://klab.lv/users/disfigurator/tag/ue

Izstudēju cauri visu tavu lapas arhīvu, protams spēļu, filmu un mūzikas albūmu aprakstus nelasīju jo mērķis bija ar UE saistītie raksti, bet pa ceļam uzgāju daudz ko interesantu un izlasīšanas vērtu - stāsts Gore par Aizbliezenes ārstniecības iestādi - noteikti padalīšos ar dažiem draugiem kuriem tas varētu patikt. disku skapja konstruēšanas apraksts, nedienas ar dzīvokļa īri ofisu telpās un vēl šis tas. Dažus no UE aprakstiem biju jau lasījis iekš post-apo vai bradajumi.lv, bet šis tas bija jauns, ļoti interesants un "Bradātāju" saturā vairāk vai mazāk izmantojams. Beidzot atradu arī vienu aprakstu kuru pirms ilgāka laika biju izlasījis, aizmirsis kur lasīju un vēlāk cītīgi meklēju, bet neatradu jo neatcerējos kur meklēt (meklēju to post-apo un bradajumi.lv kā arī starp materiāliem kurus esmu savācis savā datorā), apraksts - "Ложная тревога!", ļoti iepatikās šis apraksts.

Iekomentēju pie Velo dinamo
Walx

Postby Walx » 19 May 2013, 00:35

Sāku/turpinu uzdot jautājumus. Jūs zināt kā izskatās paskaidrojumi grāmatas lapas apakšā. Vienā vai divos teikumos īsi un vispārīgi paskaidrots ko nozīmē paskaidrojamais nosaukums. Tātad būtu jauki ja jūs man palīdzētu dažus šādus paskaidrojumus radīt. Sākumā daži, bet turpmāk vēl, biju gan domājis ka šādu jautājumu būs daudz vairķ, bet lielu daļu atradu muzeja sadaļā un arī citur. Tātad -

1)Iskra
2)IP-46M
3)Aizsargtērps L-1
4)RP-5
5)Sakaru krosa bloks
Walx

Postby Vikings » 19 May 2013, 02:07

1)Iskra - padomju militārais sakaru tīkls, bradātāju leksikā par Iskru tiek saukts sakaru objekts 535 Siguldā.
2)IP-46M - 46. gada modeļa izolējošā gāzmaska.
3)Aizsargtērps L-1 - nosacīti hermētisks ķīmiskais aizsargtērps, komplektā ar gāzmasku pasargā no apkārtējā vidē esošām ķīmiskām vielām un radioaktīviem putekļiem.
4)RP-5 - izolējošās gāzmaskas IP-5 reģenerējošā patrona.
5)Sakaru krosa bloks - savienojumu bloks, kurš kalpo kā savienojums starp telefoncentrāli un abonentiem vai citu aparatūru.
Vikings

Postby Walx » 19 May 2013, 15:39

Ok, paldies.
Walx

PreviousNext

Return to ВЧК - КГБ