Jautājumi romānam "Bradātāji"

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Jautājumi romānam "Bradātāji"

Postby Walx » 17 Apr 2013, 00:11

Kā jau zināms es rakstu par UE bradāšanas un CA tēmu, adaptēju esošos, ar jums notikušos scenārijus, lai tie secīgi būtu viens aiz otra, domāju un taisu darbību, lieku klāt visādu info, veidoju vienojošu stāsta sižetu un personāžus šajos notikumos bez reāliem prototipiem. VKKF atbalstīja šī romāna projektu tad nu tagad raujos melnās miesās, lai iekļautos termiņā.

Strādājot pie romāna „Bradātāji” man rodas visvisādi jautājumi par aprakstītajām vietām, lietām u.t.t. Tad nu uzdošu jums tos šeit un ceru uz atsaucību.

Pirms jautājumiem par lietām un vietām viens par foto. Es labprāt papildinātu manuskriptu arī ar šādu tādu „nepaļījošu” fotomateriālu vai tas tiks iekļauts grāmatā nezinu, bet ir vērts pamēģināt. Ceru, ka arī ar bildēm padalīsieties – atsauces uz foto autoriem, protams, iekļaušu ja vien nevēlēsieties iztikt bez atsaucēm. Tas laikam visvairāk atiecas uz Disfiguratoru un Spamu, vienai daļai vēlamo bilžu gan es nezinu piederību, gan jau arī kāds cits ir bildējis to ko vēlētos izmantot es.

Tad nu daži pirmie jautājumi.
1) Mežciema katlumāja šur tur uzpeld arī zem nosaukuma TEC. Vai tas tiešām bija TEC vai arī tikai liels apkures katls siltumnīcām?
2) Vai terminu/nosaukumu „Bradātāji” radīja POST-APO komanda? Kā? Kad?
3) Vai es nemaldos teikdams, ka Vudisona terminālis ir bijusī PSRS flotes naftas bāze?
4) Labprāt vairāk uzzinātu par Herņeju!
5)Turpinājumu leģendai par Rīgas metro meklēšanu, divas daļas bija sākumlapā, gribētu uzzināt arī pārējo.

Tas pagaidām.
Walx

Re: Jautājumi romānam "Bradātāji"

Postby Spam » 17 Apr 2013, 00:34

Ja liek tsauci uz mani, tad kā uz Spamu, nevis Ansi, Māri vai Hektoru. :D
1. Tas nebija TEC, tā bija tikai katlumāja siltumnīcām.
2. Pseidoterminu "bradāšana" radīja pirmie divi bradātāji - Sindromz un Kaķa kungs. Vēlāk viņi pameta bradātāju forumu un pēc kāda laika tā moderēšanu pārņēmu es un kopā ar Iedomu_draugu un vēl dažiem izveidojās bariņš, ko neoficiāli dēvējām par Bradajumi team. No šīs bradātāju kompānijas vēlāk izauga Post-Apo.
3. Tu nemaldies. Tā arī bija.
4. Šajā topikā ir viena no pašām pirmajām informācijām par Herņeju. Ceru, ka palīdzēs.
viewtopic.php?f=4&t=22&start=0
5. Netālā nākotnē trešajm rakstam par Rīgas metro meklējumiem vajadzētu ieraudzīt dienasgaismu.
Let`s play Global thermonuclear war.
Spam
Pelēkā kanalizācijas žurka

Postby Walx » 17 Apr 2013, 00:47

Paldies... ekselenti... [irok] nez kapēc biju izdomājis ka Mežciemā bija TEC vai arī tas kaut kur forumā tā bija minēts un tad man arī panesās Mežciema TEC tekstā... Par Herņeju ļoti izsmeļoši... Gaidīšu metro leģendas 3. daļu.

Par bildēm kad sākšu darbu pie vizuālās daļas ziņošu, ielikšu ko man vajadzētu kā bildes vai aprakstu veidā un tad cerams īpašnieki atsauksies. No neta novilktajām izmērs varētu būt par mazu lai tās publicētu uz papīra...
Walx

Postby Spam » 17 Apr 2013, 15:40

Tikai neuztver nopietni tekstu par tarēnu. Tas ir bradātāju joks un par fofu tiek troļļots jau gadiem.
Spam

Postby Walx » 17 Apr 2013, 16:14

Man jau vairāk tā pirmā daļa interesē, viss smuki nopamatots un leģenda sanāk laba.
Walx

Postby Disfigurator » 17 Apr 2013, 18:48

Bildes, ja pieliek attiecīgu atsauci, var ar mierīgu sirdi ziedot : )
Disfigurator

Postby svonabaraB » 18 Apr 2013, 17:06

Tātad stāsts par čali, kurš nodirsa tualetes grīdu un pēc tam tajā izvārtījās, domājot, ka spēlē Xbox nav patiess?
svonabaraB

Postby Spam » 18 Apr 2013, 21:58

Ir patiess, tikai tas cilvēks nav un nekad nebūs bradātājs un viņam nav nekāda sakara ar Herņeju.
Spam

Postby Walx » 19 Apr 2013, 16:42

Es ļoti ceru ka Spamam, Disfiguratoram un citiem autoriem nebūs pretenziju pret to ka savā darbā pieķēros arī dažiem aprakstiem no www.bradajumi.lv resura . [lasa]
Walx

Postby Disfigurator » 20 Apr 2013, 13:24

Galvenais jau ir atsaukties uz autoru. Un zināšanai - savus UE rakstus fļukinu iekš http://klab.lv/users/disfigurator/tag/ue
Disfigurator

Next

Return to ВЧК - КГБ