UE sapņi

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

Re: UE sapņi

Postby Spam » 10 Aug 2013, 11:16

Davai, ej gulēt un sapņo turpinājumu, citādi tauta kļūs nemierīga un pārstās iet baznīcā! Image
Let`s play Global thermonuclear war.
Spam
Pelēkā kanalizācijas žurka

Postby Walx » 10 Aug 2013, 13:51

Piekrītu Spamam, fiksi liecies uz auss un nosapņo turpinājumu nu vai arī izfantazē ja nesapņojas. Labi lasāma LV postapokalipse, patīkami...
Walx

Postby traktors » 10 Aug 2013, 21:46

vai bērni ir gatavi vakara pasaciņas turpinājumam?
traktors

Postby Disfigurator » 10 Aug 2013, 21:55

[bērnubalsis]Yeeeeeeii![/bērnubalsis]
Disfigurator

Postby Spam » 10 Aug 2013, 21:56

Kā tad, čipsi izbārstīti, knupis alēnam pievienots - rauj vaļā!
Spam

Postby svonabaraB » 10 Aug 2013, 21:57

Bet tā, lai teksta daudzums būtu ekvivalents vismaz divsimt lappušu garai grāmatai. :D
svonabaraB

Postby traktors » 10 Aug 2013, 22:19

Image

Pakalniņš un jau esmu uz dambja. Braucot pāri mūsu likteņupei paveras plašs skats Rīgas virzienā , labs skats. Dramatisks, bet labs. Lielāko daļu horizonta sedz pelēkmelnu dūmu mākoņu vāli, kuru pamales deg uguns sārtos toņos. Kā teikts kādā senā vārsmā – katram vētras mākonim ir zelta maliņa… Es apzinos, ka skaisti, bet tajā pašā laikā tā otrā, saprātīgā apziņas daļa mani sapurina un liek braukt ātrāk. Prātu nepamet naiva cerība, ka ar mums viss būs kārtībā, ar mums? Nolāpīts, ir taču darba diena, tas nozīmē.. ticamākais mana ģimene šobrīd ir tur – tur kur pamale krāsojas sārtos toņos, tur, no kurienes šobrīd mūku.

Metu pa mēmajiem un nobraucu ceļmalā. Ko darīt? Griezties atpakaļ, nē. Vienkārši nē, es paskatos uz skaisto jaunkundzi, kura sēž man blakām un man ir grūti noturēties neraudot, jo es ļoti labi apzinos, ko nozīmē tas, ka vecāki ir Rīgā. Bet brālis? Viņš noteikti ir skolā, vai ja ne skolā tad varbūt treniņā, vai mājās! Viņu vēl ir iespējams glābt, ir jābrauc. Ir jāsteidzas, viss vēl nav zaudēts.

Pēc desmit minūšu brauciena un milzīga grants putekļu mākoņa, kurš cenšas mani noķert esmu pagalmā, paķeru atslēgas un skrienu augšā pa trepēm uz māju, durvis ir vaļā ,tātad, kās ir mājās, saucu pēc kāda, bet neviens neatsaucas. Uzskrienu uz otro stāvu, protams, viens otrs ir iegrimis televizorā, es saku, fiksi slēpjamies, viņš nesaprot, es saku, mums nav laika, fiksi, ver vaļā garāžu. Viņš atburkšķ man pretī, bet lēnām sāk tūļāties uz garāžas pusi. Uzskrienu uz balkona, nolaizu pirkstu un paceļu roku gaisā – damn, jā, vējš ir no Rīgas puses. Ātri veru ciet visus logus, durvis un skrienu lejup. Iedzenu mašīnu garāža, specifiski, ar dibengalu uz iekšu, a ja nu ātri jātinas?

Par laimi slinkie strādnieki ir nokrāvuši paleti ar cementu garāžas vidū, ideāli, prasu brālim ,varēsi pacelt, rādot uz maisu. Atbilde ir protams, kaut gan es skaidri saprotu, ka nekāds protams te nebūs. Norīkoju draudzeni rekvizēt visus ledusskapja labumus un nogādāt tos pagraba plauktos, pa to laiku pats cītīgi krāmēju ciet garāžas logus, naivi cerot, ka tas kaut ko dos, kaut gan ,vai no tā ir jēga, man nav ne jausmas. Uzbūvējam aŗi nelielu barikādi priekšā pagraba durvīm, tādu kā nelielu blokādi. Apstājos, lai noslaucītu sviedrus un jūtu kā nodreb māja. Nelielas putekļu daļiņas kopā ar daļu griestu apmetuma piezemējas uz maniem pleciem un matos. Nodziest gaisma, tā kā logi ir aizkrāmēti, mēs iegrimstam dziļā tumsā. Laikam jāsaka paldies mūsu modernajam laikmetam – katram kabatā ir pa telefonam ar lukturi, vismaz kaut kas ir labi. Mēs ielienam dziļākajā pagraba stūrī, tur, zem plauktiem kuros rāmi dus pagājušā un aizpagājušā gada zemeņu zaptsburkas komplektā ar marinētiem gurķiem un no lielveikala iemaldījušos „tušenkas” bundžu tornīšiem. Mēs apsedzamies ar segu un gaidām.

Es jūtu, kā notrīc zeme zem mums. Un vēlreiz. Telefona ksenona lampiņas gaismā es sačamdu vienu no somām, kurās atdusas pāris gp5 un viena man tik mīļā m65 gāzmaska. Sarāvies un sasvīdis kā ruksis skrūvēju tām virsū filtrus un iedodu gan draudzenei, gan brālim pa gāzmaskai. Klusums.
Klusums pirms vētras. Un pērkons, kas nav pērkons.

Image
traktors

Postby Spam » 10 Aug 2013, 22:40

Turpini, turpini! Tagad es zinu, kur tu glabā paiku, bet man jāzina, vai tur vēl ir kas palicis!
Spam

Postby Disfigurator » 10 Aug 2013, 23:33

Redz, cik jauki atdzīvojās tēma :)
Disfigurator

Postby svonabaraB » 13 Aug 2013, 13:04

Nu, kur ir turpinājums? :D Kā slavenā tante Inta teica, ar lomiku pa galvu vajag? [lauznis]
svonabaraB

PreviousNext

Return to ВЧК - КГБ