UE sapņi

Čekas maisi par bradājumiem un ar tiem saistītām apziņas plūsmām

UE sapņi

Postby telefontubbie » 06 Apr 2011, 20:12

Varbūt padalāmies sapnīšos? Visādus murdziņus tak ik pa laikam redzam. :D [fofa] [dejo] [dulls]
Pagājušonakt redzēju sapnī vienu abstraktu bunkuru, kuru, tiesa, sapņos biju iepriekš jau redzējusi reizes 4 noteikti. Lokācija bija kaut kāds mistisks 2in1 ne ta iskra, ne ta vējupe - tāds kā prihvātmāju rajons ar gravām. Nu ko...pa ierastu taciņu vairāki bridēji ierodas pie objekta (cik atceros es, Vikings, avio un Latvis)...nu tik ies un ostīs pazemi, bet nē...Aplauziens - bunkura ieejai uzliktas jaunas metāla durvis. Tad nu es un pārējie pēkšņi jūt, ka kaut kas nav īsti...kaut kas nav īsti lāga, katrā gadījumā, kaut kas galīgi nav tā, kā bijis iepriekš...bet KAS? Dodam viens otram žestu, ka jāklusē un tad pieliecām ausis pie jaunajām metāla durvīm...No sākuma lāga nevar saprast - nu kā tas var būt, kas par brīnumiem, bet Jāāāāā, jāāāā! IR! Iekšā rūca dīzelītis! [kulaks] Tā nu zināmi aplauzušies, ka netiekam objektā, kādu brīsniņu klausījāmies dīzelīša rūkoņā. :) Ar to arī sapnis beidzās.
telefontubbie

Re: UE sapņi

Postby Spam » 06 Apr 2011, 21:55

Varbūt ir vērts postēt šeit tikai tādus sapņu atstāstus, kas citiem varētu šķist interesanti? Citādi būs tas pats, kas digeru forumā.
Let`s play Global thermonuclear war.
Spam
Pelēkā kanalizācijas žurka

Postby telefontubbie » 06 Apr 2011, 22:19

Tok es nezinu kas citiem varētu šķist interesanti - sapņi kuros burgeris tiek nosists ar aizkaru stangu vai notiek spridzināšana piemēram? :D Bet vispār jā, šī tēma dublējas ar digeru forumā atrodamo. [FFFUUU]
telefontubbie

Postby darznieks » 06 Apr 2011, 23:47

Nu man sapņi/vīzijas/murgi/nomoda fantāzijas uut- kur čīzburgers tiek sarauts gabalos vienmēr sagādās prieku [lauznis] [lauznis]
Bet nu es nesaskatu neko sliktu ka šeit ir tēma kas ir diggeru forumā, tas forums ir kluss un miris [hz] so kāpēc ne? kamēr šis nepārvēršas par iknakts sapņu krātuvīti- lai iet [fofa]
darznieks
Galvenais sviestnieks

Postby kaps » 07 Apr 2011, 23:11

subjektiivi ziimiigs joprojaam shkjiet sapnis, kuraa redzeeju kaa ielienu pn patvertnee, pirms turp pirmoreiz aizbraucu. teema bija apmeeram taada, ka klupdams, krisdams skreeju lejup pa augstceltnes trepeem, kameer taalumaa aiz loga auga seenes. apkaart bija panika, apmeeram vestibilaa otrajaa staavaa, no viljnja saaka drupt griesti, krist dazhaadas konstrukcijas un paveerties nopietnas plaisas, tad arii peedejaa briidii paglaabos patvertnee.
‡ ‡ ‡
kaps

Postby marnix » 08 Apr 2011, 02:32

Oho! Ko tādu arī gribētos nosapņot [kulaks]
marnix

Postby telefontubbie » 08 Apr 2011, 15:25

hahaaa, burgersviests šonakt rādījās :D Sapnī bija kādas abstraktas patvertnes apmeklējums, visi izņemot mani bija sahabārījuši pilnas somas, bet ejot ārā uzrāva teritorijas īpašnieks, nāvīgi dusmīgs onka. Šis jau pazvanīja policijai un kad ielas malā gaidījām policijas busu, Vikings aizkaitināts onkam skaidroja, ka "Jobi bobi, bet te taču burgeris pat nāca habārīt!" [dulls] :D
Ā un viens, es nezinu īsti kurš (sapnis pārtrūka,eh), kbi vai latvis gribēja klusiņām aizlaisties no notikuma vietas :D
telefontubbie

Postby nettles » 08 Apr 2011, 18:52

Ā un viens, es nezinu īsti kurš (sapnis pārtrūka,eh), kbi vai latvis gribēja klusiņām aizlaisties no notikuma vietas
tas bija Latvis Atvečaju.
I'm on a radiation vacation soaking up the gammas.
nettles

Postby telefontubbie » 08 Apr 2011, 19:21

[hz] ā jā, sapnis pārtrūka vietā, kad tā kā vairāki no mums saskatījās tipa ar sejas izteiksmi [nunu] [nunu] [nunu] , bet tā arī nesapratu, kurš tieši aizlaidās.
telefontubbie

Postby telefontubbie » 24 Apr 2011, 11:45

aaa man rādījās nesen lolwtf sapnis par a-salas patvertni. [dulls]
Tātad, patvertne kā patvertne, it kā nekas nav mainījies. Skan pavlelkoša pirms-pasākumu mūzika kā kādreiz PNp, sāk lēnītēm patvertnē iebirt bridēji. Nu oukei...tad pēkšņi redzu, ka vienā telpā ir miniatūrs barčiks. Paņemu kaut kādu Tuborg alu, kam uz etiķetes ir Džastins Bībers,par ko ierēc vēl citi bridēji :D [dulls] Viss vēl ir pirmspasākumu noskaņās, skan muzāriņš, pļāpas utt Pēkšņi ierodas kaut kāds onka melnā mētelī un saka, ka ir no kaut kādas inspekcijas un pārbaudīs vai kādam no apmeklētājiem ir apreibinošās vielas. Man it kā somā ir zāle (lai gan es vispār nepīpēju, bet nu tas tā) un tad es tā zibenīgi atvados no visiem un saku "ai, es eju mājās, man jāsttrādā", jo tas onkulis jau sāka citiem pārbaudīt somas. Pats labākais bija tas,ka izeja no patvertnes bija caur ventilāciju, kas izgāja kaut kādā mazā, klusā bibliotēkā,kas ir ttieši virs patvertnes. Mūmijveidīgās bibliotekāres mani ieraugot vēl teica "Kušššššššš, ej klusiņām!" [dulls]

Man vēl kaut kad nesen bija sapnis kur arī patvertnes telpas bija mainījušās - telpiņām pa vidu bija tādas kā pusstarpsienas un bija vēl papildus telpa ar kaut kādu lielu šahtu vai baseinu.
telefontubbie

Next

Return to ВЧК - КГБ