Atmodas laika kultūras nams

Atvērtas sarunas par pamestām skolām, pilsētiņām un citiem civiliem objektiem.

Atmodas laika kultūras nams

Postby Davis » 15 Sep 2019, 18:16

Padomju ciemata centrs. Liela astoņdesmito gadu beigu ēka, kurai ziedu laiki bija pavisam īsu brīdi. Ārpusē logs aizbāzts ar plakātu, kur DJ, kurš izskatās pēc citplanētieša, aicina uz diskotēku. Nevar saprast, vai padomju laiku, vai deviņdesmito sākuma, kad jau bija lati, jo ieeja maksā 0,30:

Image

Pie ieejas liecība arī par tur bijušo video zāli un kino. Kā arī lielo talku, kas nenāktu par sliktu arī vietai, kur plakāts novietots:

Image

Pie ieejas uz soliņa sēž vietējā alkoholiķe. Pārmijam dažus vārdus, jo nevar jau zināt, kā viņa reaģētu, ja blakus kāds kāptu pa logu iekšā, un viņa pati saka, lai ejam apskatīties, kā tad tur iekšā izskatās. Izdemolēts, nekas daudz saglabājies nav, bet jau lejā vestibilā pretī veras tautisks sienas gleznojums:

Image

Tātad jāizstaigā viss, varbūt būs vēl. Un ir arī. Otrajā stāvā ar plašiem logiem ir disko zāle, kur uz sienas astoņdesmito mode kā uz delnas – gan ūsas, gan matu lentas:

Image

Image

Trešais gleznojums, kas saglabājies vislabāk, ir pirmā stāva telpā, kur, pēc tematikas spriežot, varētu būt bijusi dzimtsarakstu nodaļas ceremoniju zāle:

Image

Pārējās bildes Flickr albumā.
User avatar
Davis
 
Posts: 77
Joined: 01 Dec 2010, 01:14

Re: Atmodas laika kultūras nams

Postby Disfigurator » 15 Sep 2019, 20:13

[kulaks]
Flikrā ir manītas būtnes, kuras iz urbex fočē tikai murāļus un sienas gleznojumus. Tīrs fapmateriāls tādiem!
User avatar
Disfigurator
 
Posts: 3353
Joined: 15 Aug 2010, 15:36
Location: Rīga


Return to Civilie objekti

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron