Karjers, tas tehnika un fabrika.

Atvērtas sarunas par pamestām rūpnīcām un citām inženiertehniskām būvēm.

Karjers, tas tehnika un fabrika.

Postby Buks » 31 Jan 2017, 23:39

Pāris ne glūži smukas bildītes no manīs. Tas, laikām, ir manas pirmas bildes kopš es pametu no Brick Factory komandu. Un pirmas bildēs postapō.
Nesen apmeklēju vienu no vecājiem karjeriem Daugavas krastā. Ja ne sniegs, tad būtu ļoti izjūtāma postapokaliptiskā atmosfēra no Bešenogo Maksa. Apkārt smiltis, pamesta smāga tehnika un ne dvēseles tuvumā. Tikai šoseja skān kaut kur aiz pameža.
Sākšu ar maziņa vilciena bildītēm:

Image

Image

Image

Image

manevrēšanas lokomotīvs TGM23B. Atrodas kāda karjera teritorijā.
- 1977. g. uzbūvets
- 1985. gadā uzstādīts LPSR dz.c. uzskaitē.
- 2000. gadā izpirkts ar privātuzņēmumu - zemes īpašnieku, un atstāts aprūsēties uz vecām sliedēm
Buks

Re: Karjers, tas tehnika un fabrika.

Postby Disfigurator » 31 Jan 2017, 23:52

Hail, svaigās asinis no Čerņas!

Starp citu, par Ķieģeļniekiem pirmo reizi dzirdēju tik nesen - esot tajā semināram līdzīgajā priekšmetā, kurā vāca popsainus tūristus uz Skrundu. Ejot ārā, iedeva man vizītkartei līdzīgu priekšmetu. Nodomāju pie sevis: "Hah, bļa, ku šie krievi veikli - rekā veikli piesavinājās reklāmas iespēju" :D

1. un 2. bilde [alus]
Disfigurator
Site Admin

Postby traktors » 01 Feb 2017, 10:13

Mīlīgs braucamais, man joprojām ir slapjie sapņi par atgriešanos Sedas purvā, bet šoreiz ar konkrētu mērķi fotogrāfēt, tas nozīmē, ka tur ja'būt agri no rīta... kas nozīmē, ka jābrauc jau naktī...
traktors

Postby Buks » 01 Feb 2017, 12:10

Disfigurator wrote:Starp citu, par Ķieģeļniekiem pirmo reizi dzirdēju tik nesen - esot tajā semināram līdzīgajā priekšmetā

No tā semināra pagaja jau gandrīz gads :D :D Nesen, bļeģ. :D
Zato Burgers par mums zināja jau no paša sākuma 2014. gadā. Un jau kopš tā laikā mes viņu galīgi besijam :D :D [emo]
Buks

Postby Disfigurator » 01 Feb 2017, 12:18

Nu, nākot klāt gadu skaitam, tie rit arvien ātrāk. Tagad, atskatoties, tas seminārs un sarunas tajā varēja notikt hoķ vakar [hz]

Kas ir, meičas neatvēlēja pakaļas Burgera random bradājošo dibenbilžu kolekcijai? :D
Disfigurator
Site Admin

Postby Buks » 01 Feb 2017, 13:10

Disfigurator wrote:Kas ir, meičas neatvēlēja pakaļas Burgera random bradājošo dibenbilžu kolekcijai? :D

Nesaprotu domu līdz galām. (Urļāks, esmu taču *master yoda face*)

Nu kā. Sākumā es parastī dojobival vīņu ar stulbiem jautājumiem kā nokļūt kādā vietā un t.l. Pēc tām viņam nepatika ka es braucāju tazikā pa Mārcienas bobsleja trasi :D Talāk mes jau sākam ar visu komandu smēties komentāros par to ka ne mes, bet jau viņs zāg musu idejas :D :D Kā rezultāts gandrīz visa musu komanda bija nobloķēta apgrauzto lapā. :D
Un galu-galā mes ievēdam jauno heštegu #negrauzti kad martā 2016. uzkāpam uz Līvas, kas "bulciņai" nesanāca, jo jau bija nojaukti pirmie 3 stāvi.
[youtube]https://youtu.be/JcMabdrdoAA[/youtube]
Buks

Postby Disfigurator » 01 Feb 2017, 13:13

Burgera galerijās pirms gadiem vismaz bija random misijcacu dibeni. Uzkrītoši tas bija visnotaļ.
Disfigurator
Site Admin

Postby Buks » 01 Feb 2017, 13:32

Tā. Atgrižoties pie Karjera.

Karjeras kāpurķēžu ekskavators ЭКГ-5Д (neesmu parliecināts par pareizo modeļa identificēšanu).
Image

Image

Image

Image

Image
Buks

Postby telefontubbie » 01 Feb 2017, 20:23

Kas ir ūdenszīme "Pamesta Latvija"? Tā ir kāda lapa? [hz]
telefontubbie

Next

Return to Industrija