Post-Apo

Intro

Mēs esam bradātāji – īstenie www.bradajumi.lv satura pārņēmēji*

Post-Apo.lv Foruma mērķis: Atvērtas dabas diskusiju un bradājumu pieredzes apmaiņas platforma LV bridējiem. Bez “cenzūras”, ar bradājumu stāstiem un foto.

Esam pilsētas pamesto nostūru ložņas, vairs neizmantoto komunikāciju torņu un kanalizācijas tuneļu pētnieki. Mūs vilina dzelzsbetona putekļi pamestajās rūpnīcās, sarūsējušo cauruļu mūzika aizmirstās pazemes būves un sapelējušo gāzmasku valgā, pēc cita laikmeta smaržojošā elpa. Žogi, noteikumi un aizlieguma zīmes nenovelk mūsu robežas, jo pilsētu mēs redzam citādāk, kā cilvēki, kam domāti šie likumi un noteikumi. Bradājumu vietas nereti ir tādas, kurās var sastapt tikai aizsargtērpos un gāzmaskās ģērbušos citas pasaules pētniekus. Te ir mūsu pasaule un mūsu izvēles, un tikai no tām ir atkarīgs bradājuma rezultāts. Šeit ir Brīvība.

Mēs esam tādi paši, kā citi cilvēki, tikai kādā brīdī esam ieraudzījuši aprimušo industriālo zonu un pusaizgruvušo bunkuru pievilcību un skaistumu, kas katrā no mums ir pamodinājis nepieciešamību atkal un atkal atgriezties cilvēku aizmirstās un laika zobam atstātās pilsētas nomalēs, bijušajos tehnoloģiskajos parkos un vietās, kur vienkārši jūtamas iepriekš tik rosīgās dzīves atskaņas.

Būt bradātājam nozīmē būt meklētājam, pētniekam, estētam. Bradātājs citādi izjūt urbānās vides skaistumu. Viņam tas nepieciešams nevis aiz loga, bet visapkārt, šeit un tagad, tādēļ arī bradātājs kāpj uz jumtiem, izložņā nepabeigtās jaunbūves, izstaigā pazemes komunikāciju tuneļus un arvien meklē jaunu informāciju par objektiem.

Mēs esam cilvēki, kas kādā brīdī apstājušies, paraudzījušies apkārt, un tajā brīdī uz visiem laikiem kļuvuši bradātāji. Rūpnīcas skurstenis ieraksta debesīs pelēku aicinājumu, vējš pa logu ienes sarūsējuša metāla smaržu, migla atnes torņa atsaišu dziesmu, un paņēmuši diožgaismu, postapokalipses bradātāji dodas atrast ko vēl nezināmu, bet vakarā tiem aizmiegot uz rūpnīcas jumta, dzestrs vējš tukšajos logu rāmjos gaudos sasistās gāzmaskas dziesmu.

- https://www.facebook.com/postapolv
- https://www.flickr.com/groups/post-apo/

_______________________
*Burgeris ir iegādājies “konkurējošo” bradajumi.lv domēnu un uzlicis pāradresāciju uz savu lapu – grauzti.lv


Log In
© Post-Apo